ساعت ٦:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٢۸  

اگر از گرسنگی وحشت داشته باشید ، مدام برای پرهیز از آن به خوردن پناه می  برید افرادی که اضافه وزن دارند مدام به غذا فکر می کنند، آنها  تمام وقت  به مقدار و دفعات غذا توجه و زمان صرف غذا از مشغولیات دائمی ذهن و فکر  آنهاست.

در نهایت وقتی سیر می شوند خود را برای خوردن های بی دلیل روزانه خود محکوم می کنند و نگران فردایی بدتر از امروز هستند.
  امروزه به علل گوناگون، اسیر باورهای کاذبی شده ایم و گمان می کنیم فقط از  طریق رژیم غذایی است که می توانیم لاغر و به تناسب اندام برسیم. با این  روش ها که گاه همراه با محرومیتهای شدید است نه تنها ممکن است به سلامتی و  بهداشت روانی خود صدمه بزنیم، بلکه گرفتار یک نوع مکانیسم روانی عاطفی می  شویم که استرس چاقی نامیده می شود.
کسانی که درچار استرس چاقی هستند در واقع به جای اینکه به لاغری و تناسب اندام خود فکر کنند مدام به چاقی و خوردن فکر می کنند.
ما تصمیم داریم در روش  TLT: Think Like The Thins ( مثل لاغرها فکر کنید) پرونده رژیم غذایی را در ذهن آدمهای چاق برای همیشه ببندیم.
  در این روش ما قصد داریم به شما نشان دهیم فقط وقتی می توانید لاغر شوید  که مانند لاغرهای طبیعی فکر کنید مانند آنها رفتار کنید و مانند آنها  بخورید. شما پس از طی یک دوره  چند ماه  یاد می گیرید چگونه برای رهایی از  چاقی به جای چاقی به لاغری و مثل لاغرها فکر کنید و این امر کم کم باعث کم  شدن استرس چاقی و در نتیجه آن کاهش وزن و تناسب و زیبایی اندام را برای شما  به ارمغان می آورد.
تا زمانیکه  درباره خوردن مثل لاغرها فکر نکنید هرگز لاغر نخواهید شد